COVID-19 aizsardzības līdzekļi

Gaisa attīrītais Leitz TruSens Z-1000, kompakts , līdz 23 m2
Gandrīz izpārdots
Uzlabojiet gaisa kvalitāti Jūsu telpā. Šī neliels, bet jaudīgs gaisa piesārņojumu attīrītājs ļaus Jums vieglāk elpot.Tehnoloģiski moderns gaisa attīrītājs ar DuPont filtrācijas sistēmu samazina gaisa piesārņojumu Jūsu telpā un uzlabo gaisa kvalitāti. Gluds dizains un kompakts stils ir ideāli piemērots jebkura mazā telpā.
PureDirect patentētā tehnoloģija izmanto divas gaisa plūsmas, kas izplata gaisu tālāk un vienmērīgāk visā istabā.
360 grādu DuPont HEPA filtrs notver piesārņojošās daliņas un gāzes/smaku no visām pusēm. Ultraviolets starojums nogalina mikrobus un baktērijas, kas tiek aizturēti filtrā.
Vienkāršā touch-poga kontrolē ventilatora ātrumu, UV režīmu un filtra nomaiņas indikatorus.
Mūsdienīgs dizains, kas papildina jebkuras mājas vidi. Viegli pārnesajams pateicoties gludam, integrētam rokturim.
113,14 €
Gaisa attīrītājs Leitz TruSens Z-2000 ar sensoru un gaisa kvalitātes monitoru, līdz 35 kv.m
Gandrīz izpārdots
Elpojiet tīrāku gaisu ar pārdomātu gaisa attīrītāju. Izbaudiet atšķirību ar tālvadības tehnoloģiju, divām gaisa plūsmām un DuPont filtrēšanu. Izbaudiet atšķirību ar jauna veida gaisa attīrītāju, kas apvieno zinātni, stilu un tehnoloģijas. Pateicoties DuPont filtrācijai, Leitz TruSens Z-2000 savāc piesārņotājus un neitralizē smakas, automātiski pielāgojoties mainīgajiem gaisa kvalitātes apstākļiem telpā. Tīrāks gaiss tur, kur tas ir vissvarīgākais. Netālu no attīrītāja SensorPod uzrauga gaisa kvalitāti visā telpā, lai optimizētu tīra gaisa piegādi visā telpā. Automātiski pielāgo ventilatora ātrumu, reaģējot uz SensorPod gaisa kvalitātes rādījumiem. Leitz TruSens informē jūs. Krāsu kodēts izgaismots gredzens un skaitliskā vērtība norāda uz labu, mērenu vai sliktu gaisa kvalitāti. PureDirect tehnoloģija izmanto divas gaisa plūsmas, lai ērtāk sadalītu gaisu, efektīvāk piegādājot attīrītu gaisu. 360 grādu DuPont HEPA filtrs uztver piesārņotājus un GOS gāzes/smakas no visiem virzieniem. UV gaisma iznīcina baktērijas un baktērijas, kuras var iesprūst filtrā. Mūsdienīgais dizains ar gludām skārienjutīgām pogām un integrētu rokturi nemanāmi iekļaujas jūsu vidē
222,28 €
Gaisa attīrītais Leitz TruSens Z-3000 ar SensorPod gaisa kvalitātes monitoru, līdz 70 kv.m
Gandrīz izpārdots
Elpojiet tīrāku gaisu ar pārdomātu gaisa attīrītāju. Izbaudiet atšķirību ar tālvadības tehnoloģiju, divām gaisa plūsmām un DuPont filtrēšanu. Izbaudiet atšķirību ar jauna veida gaisa attīrītāju, kas apvieno zinātni, stilu un tehnoloģijas. Pateicoties DuPont filtrācijai, Leitz TruSens Z-3000 savāc piesārņotājus un neitralizē smakas, automātiski pielāgojoties mainīgajiem gaisa kvalitātes apstākļiem telpā. Tīrāks gaiss tur, kur tas ir vissvarīgākais. Netālu no attīrītāja SensorPod uzrauga gaisa kvalitāti visā telpā, lai optimizētu tīra gaisa piegādi visā telpā. Automātiski pielāgo ventilatora ātrumu, reaģējot uz SensorPod gaisa kvalitātes rādījumiem. Leitz TruSens informē jūs. Krāsu kodēts izgaismots gredzens un skaitliskā vērtība norāda uz labu, mērenu vai sliktu gaisa kvalitāti. PureDirect tehnoloģija izmanto divas gaisa plūsmas, lai ērtāk sadalītu gaisu, efektīvāk piegādājot attīrītu gaisu. 360 grādu DuPont HEPA filtrs uztver piesārņotājus un GOS gāzes/smakas no visiem virzieniem. UV gaisma iznīcina baktērijas un baktērijas, kuras var iesprūst filtrā. Mūsdienīgais dizains ar gludām skārienjutīgām pogām un integrētu rokturi nemanāmi iekļaujas jūsu vidē
310,66 €
3-PLY face mask 50 psc., black
Apraksts ir pieejams cilnē APRAKSTS. Ja apraksta nav, to var saņemt, rakstot uz info@inktoner.lv
4,33 €
Face shield
Gandrīz izpārdots
Apraksts ir pieejams cilnē APRAKSTS. Ja apraksta nav, to var saņemt, rakstot uz info@inktoner.lv
2,46 €
3-PLY face mask 50 psc.
Apraksts ir pieejams cilnē APRAKSTS. Ja apraksta nav, to var saņemt, rakstot uz info@inktoner.lv
2,65 €
Dezinfekcijas gēls rokām BACTEROMIL, ar dozatoru, 500ml
• Tilpums: 500ml
• Dezinfekcijas gēls rokām ar dozatoru
• Piemīt antibakteriāla īpašība
• Piemērots biežai lietošanai. Nesausina un nekairina ādu
• Pielietošana: 5 ml ieberž ādā 1-2 min līdz pilnai izžūšanai
• Līdzekli nav nepieciešams noskalot
• Sastāvs:denaturēts etilspirts CAS: 64-17-5 <75% , Alkil(C12-16) dimetilbenzilamonija hlorīds (ADBAC/BKC (C12-16)) CAS: 68424-85-1 <1% ; Etāndiols CAS: 107-21-1 <1% ; Cikloheksāns CAS: 110-82-7 <1%.
• Lietojiet biocīdus uzmanīgi. Pirms lietošanas vienmēr izlasiet etiķeti un informāciju par biocīdu.
10,83 €