Lietošanas kartība un noteikumi

Šis līgums tiek slēgts starp IPORT SIA (turpmāk tekstā – Uzņēmums), reģistrācijas numurs 40203324307, juridiskā adrese Saulkrastu nov., Saulkrastu pag., Silmala, "Silmala 189" LV-2160, un Pircēju, kas veic pirkumu Uzņēmuma interneta veikalā inktoner.lv.

1. Līguma priekšmets

Distances līgums ir vienošanās starp Pircēju un Uzņēmumu, pamatojoties uz Uzņēmuma piedāvājumu ar Interneta starpniecību. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti Uzņēmuma interneta veikalā inktoner.lv

Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz Pircējs veicis pasūtījumu ar Interneta palīdzību un saņēmis no Uzņēmuma apstiprinājumu par veikto pasūtījumu telefoniski vai ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījuma apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

2. Pasūtījumi

Iepirkties interneta veikalā inktoner.lv Pircējs var tikai reģistrējoties kā Fiziskā vai Juridiskā persona. Lai veiktu pasūtījumu interneta veikalā inktoner.lv:

  • pie izvēlētās precēm Pircējam jānospiež pogu "Pievienot grozam”,
  • izvēlēties piegādes un rēķina saņemšanas adreses
  • izvēlēties piegādes metodi

Lai noformētu pasūtījumu un nosūtītu to apstrādei, nepieciešams nospiest pogu “Noformēt pasūtījumu”.

Vēršam klientu uzmanību, ka pircējs ir vienpersoniski atbildīgs par korektas informācijas sniegšanu (vārds, uzvārds, uzņēmuma rekvizīti, rēķina un piegādes adrese, kontakttelefons u.c). Ja informācija ir norādīta nepatiesa, pircējam pēc iespējas ātrāk (līdz 2 d.d.) jāsazinās ar inktoner.lv: pa e-pastu shop@inktoner.lv (jebkurā diennakts laikā) vai izmantojot kontaktformu, ka arī telefoniski +37124811666 (darba dienās no 10:00-17:00). Ja pasūtījums ir nonācis "trešās rokās" dēļ pircēja nekorektās informācijas sniegšanas (piemēram, izvēloties piegādes metodi Omniva pakomāts un norādot nekorektu telefona numuru, uz kuru tiek sūtīts atvēršanas kods), inktoner.lv par šādiem atgadījumiem nenes atbildību.

Pasūtījums ir veikts, jā ir apliecinošs ekrānā redzamais paziņojums.

Preču cenas un piegādes izmaksas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Par pareizajām lūdzam uzskatīt interneta veikala inktoner.lv norādītās preču cenas spēkā uz konkrētu (apmeklējuma) datumu.

Veicot pasūtījumu konkrētajā datumā, bet apmaksājot to citā datumā, jārēķinās ar to, ka akcijas var būt spēkā tikai vienu dienu vai pat dažas stundas, līdz ar to par galējo cenu lūdzam uzskatīt tādu cenu, kuru apstiprina pasūtījuma apstrādes brīdi menedžeris. Pasūtot tādu preci, Jums var pieprasīt iemaksāt cenu starpību.

Izpārdošanas un Akcijas preču cenu atlaides nesummējas.

Elektroniski noslēgto līgumu Pircējam vēlāk nav iespējams apskatīt mājas lapā, un Uzņēmums neuzglabā līguma kopijas.

Preču apraksti tiek veidoti pēc to ražotāju un piegādātāju sniegtās informācijas; aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs, tajos ir iespējamas izmaiņas.

Saskaņā ar ražotāju un piegādātāju noteiktām izmaiņām, preču komplektācija un parametri var tikt mainīti.

Ja Pircēja izvēlētā prece nav pieejama, Uzņēmums var piedāvāt to aizvietot ar līdzvērtīgu preci.

Pasūtījumus iespējams veikt:

  • jebkurā diennakts laikā, veicot pasūtījumu interneta inktoner.lv,
  • zvanot darba dienās no 10:00 līdz 17:00 pa telefonu +37124811666,
  • nosūtot e-pastu uz shop@inktoner.lv.

3. Pasūtījuma apmaksas noteikumi

Par pirkumu var norēķināties šādos veidos:

  • apmaksājot priekšapmaksas rēķinu internetbankā vai maksājumu pieņemšanas vietā,
  • caur Paysera sistēmu,
  • skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, ja izvēlēts piegādes veids-Kurjers Rīgā.

Kad Pircēja pasūtījums saņemts, uz Pircēja norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas, preču saņemšana tiek nodrošināta pēc naudas saņemšanas inktoner.lv norēķinu kontā. Veicot maksājumu, jānorāda rēķina numurs.

Saņemot preci, Pircējam tiek izsniegta preču pavadzīme, kas jāparaksta, apliecinot preces saņemšanas faktu.

4. Konfidencialitāte

Uzņēmums apņemas neizpaust un nenodot informāciju par Pircēju trešajām pusēm bez Pircēja rakstiskas piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tiek pārkāpti Latvijas Republikas likumi vai šis līgums.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī līguma nosacījumiem un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai inktoner.lv varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka uz norādīto e-pastu saņems paziņojumus, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.